1 Şubat 2011 Salı

Gidiyorum Bütün AA'lar Yüreğimde.Finallerin bitmesiyle gelen boşluk çok fena. Sürekli bir “ders çalışman lazım” hali. Peki ben ne yapıyorum? Facebook’da Zuma Blitz oynuyorum, hem de çılgınlar gibi bebeğim, yeah.

Sömestr tatilim başlamıştı aslında, ama bugün (uyumadığım için “bugün”, yoksa Pazartesi) dandik bir projeyi bitirebilmek için tam 8,5 saat okulda kaldık. Sınıfça. Boş fakültede. Sadece biz. ULAN!

Proje “LCD’ye simültane yazı yazdırma” olarak özetlenebilecek bir şeydi. Eğer koca sınıfı bir laba tıkar, "Ödevi bitirin yoksa notlar CC’den başlar!" dersen; yazdırdıkları ilk şey yukardaki olur. Benim fikrimdi, çok güldüm, hala da gülüyorum.

Şu anda bu yazıyı yazarken bir yandan bavul topluyorum, bavul toplama işi bitince tıraş olur duş alırım diyorum ama bilmiyorum ki bitecek mi. Bavul toplayan hallerim çok çirkin. 6 gün kalacağım için her şeyden 6şar tane alma zorunluluğu hissediyorum. 6 çorap, 6 boxer, 6 uzun kollu, 6 alta giyilecek kısa kollu… Bavul parası girmesin diye mecburen 3 pantolon, 2 ayakkabı, 3 ceket. Gay olduğum çok belli abi. Candan Erçetin aşkı yüz metreden tanıyor, ben gayi bavul toplamasından tanıyorum.

Annemin bana Hansel muamelesi yapması ise ayrı bir korkutucu. “Finaller bitti gelsin rejim!!” derken bugün telefonda ıspanaklı börek hazırladığını, tiramisu yaptığını ve yaprak sardığını öğrendim. Akşama da kebap yermişiz. Bir de akşamı var yani, sen düşün. Gece de ciğer yemeye gideriz artık. aq.

Yolculuk kebap kokan memlekete... Adana dediniz ve bildiniz! 05.00'de servisim var. Arkamdan su dökebilirsiniz, ama lütfen konuşmayın.

Hepinizi uçaktan öpüyorum.

- - -

Görsel: Microprocessors Son Proje
Şarkı:  grooveshark; We Are Scientists - Nobody Move, Nobody Get Hurt

10 yorum:

FreeLife dedi ki...

uçan gay mi olcan sen? şu aptal halime rağmen gülümsedim yazını okurken feanor. iyi ki varsın!

beenmaya dedi ki...

hadi bakalım kendine gelmiş, insan evladı olmuş halinle dönmeni dört gözle bekliyorum :)))

Serkan dedi ki...

Bi gidemedin yani.. Ancak bu yorumu okuduğun zaman orada olacaksın. Çok gizemli. Değil.

xavinin görümcesi dedi ki...

iyi yolculuklar fiyanort (: o rejim yapcam planı, ardından cennet bahçelerinden seçmeler olayı bana da çok oluyor, tüm k lar mı bana karşı.

see ya. (:

feanor dedi ki...

/* Freelife: Sen de iyi ki varsın :) Hep gülümse ;) */

feanor dedi ki...

/* beenmaya: en dobişko halimle gelicem. insan evlağdı. */

feanor dedi ki...

/* Serkan: Geldim ama HALA uyumadım. Babam ameliyattan çıktı hastanedeydim falan. Şu an adeta zombi gibiyim. */

feanor dedi ki...

/* XG: MSNe girdiğinde serkan ile konuş, sana msnimi vercek :D */

Miyuki dedi ki...

len öğrencilik ne zor iş, kara kara düşündüm okurken !

feanor dedi ki...

/* miyuki: mezun olduğunda muhendissen iyi para var ama okurken ebeni çok pis seviyorlar. */